Kamery a záznamové zařízení na letišti

VAP obdržel v roce 2017 v rámci programu Zvýšení bezpečnosti na civilních letištích od Státního fondu dopravní infrastruktury dotaci na instalaci kamer a záznamového zařízení na letišti v Podhořanech, číslo akce ISPROFOND 5534500002. Smlouva o dotaci v částce 54.000,- Kč byla podepsána dne 24.10.2017.

V souladu se Smlouvou o dílo dodavatelská firma vybudovala systém ve 2. týdnu měsíce září 2017, celkový náklad činil 84.037,- Kč, dotace v částce 54T Kč tedy činila cca 64%.

Uskutečněním této akce došlo ke zvýšení bezpečnosti na letišti v Podhořanech, kamerový záznam je též nahrávaný. Došlo též ke zkvalitnění podmínek pro výkon služby OPI, když díky kamerám nyní OPI „vidí“ i na části letiště, které nejsou dostupné běžným pohledem z věže. Statický obraz ze dvou kamer na věži je s časovým zpožděním taktéž předáván na webové stránky aeroklubu.

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286