Rekonstrukce koupelny a šatny muži

Na hlavní budově našeho letiště proběhla v měsících srpen až listopad 2018 úplná rekonstrukce šatny a umývárny muži. V rámci této rekonstrukce byla, kromě dalšího, instalována nová plastová okna, do stropů místností byly nainstalovány sádrokartonové podhledy s dodatečnou tepelnou izolací z minerální vlny, byla provedena výměna rozvodů vody, elektřiny a odpadů, byly vyměněny obklady stěn a podlah a dodány nové zařizovací předměty. Stavební část prováděla firma pana Petra Bartaloše z Pardubic, IČO 70164118, dodavatel části elektro byl pan Josef Krátký z obce Závratec, IČO 02832895.

Na tuto investici v celkové částce 430.320,- Kč + DPH byla našemu spolku poskytnuta Pardubickým krajem dotace v rámci programu "C1: Podpora výstavby, rekonstrukcí a oprav sportovních zařízení, pořízení investičního movitého majetku sportovních zařízení a organizací" ve výši 200.000,- Kč.

Stav před rekonstrukcí a výsledek po rekonstrukci můžete porovnat na přiložených fotografiích.

Rada a členové VAP děkují všem, kdo se na tomto díle podíleli. Především děkujeme Pardubickému kraji, bez jehož finanční podpory bychom se do této akce vůbec nemohli pustit.

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286